Chrysler сервіс у Львові

СТО «Ваш Атосервіс» гарантує якісне обслуговування автомобілів всіх марок і конфігурацій незалежно від країни-виробника, Chrysler сервіс автомобіля у Львовіале пріоритетним для себе визначає технічне обслуговування автомобілів марки «Сhrysler». Для власників автомобілів даної марки, крім стандартних послуг з ремонту, діагностики, шиномонтажу, балансування, фарбування та миття, автосервіс пропонує послуги по реалізації оригінальних фірмових запчастин за прийнятними цінами.

Види робіт

СТО «Ваш Атосервіс» пропонує заміну масла, заправку кондиціонера, кузовний ремонт, фарбування кузова, ремонт автокондиціонерів, ремонт АКПП, ремонт вихлопних систем, ремонт двигуна, ремонт підвіски, ремонт електронних систем управління автомобіля, ремонт електрообладнання.

Ціни на ремонт та сервіс Chrysler (прайс-лист)

Послуга Ціна
Комп’ютерна діагностика від 200 грн
Діагностика ходової частини від 150 грн
Діагностика двигуна від 150 грн
Ремонт ходової частини від 450 грн
Заміна масла АКПП від 450 грн
Заміна ременя ГРМ від 1100 грн
Послуги автоелектрика від 100 грн
Ремонт (реставрація) рульової рейки від 1800 грн
Ремонт двигуна від 4000 грн
Ремонт автокондиціонера від 500 грн
Вирізання каталізатора від 800 грн
Видалення сажевого фільтра від 2500 грн
Заміна зчеплення від 1600 грн
Чіп тюнінг від 2800 грн
Ремонт турбіни від 3500 грн
Розвал сходження від 300 грн
Усі ціни на послуги автосервісу

Переваги нашого сервісу

Автомобілі марки Сhrysler символізують престиж, міць, якість, дизайн і високі технології. Їх люблять, ними пишаються, про них мріють найуспішніші та динамічні люди.

Кожен такий автомобіль – особистість. Кожен вимагає уваги та індивідуального підходу … Не тільки в експлуатації, але і в обслуговуванні.

Персонал офіційних сервісних станцій знає і розуміє автомобілі Сhrysler, як ніхто інший. Тож не дивно, що технічні фахівці та власники згодом стають однодумцями. Їх об’єднує любов до своїх автомобілів і вимогливе ставлення до їх обслуговування.

Chrysler сервісПринцип роботи компанії

Принципи нашої роботи – високопрофесійні фахівці, вичерпна технічна інформація та унікальне обладнання.

Ми постійно підвищуємо кваліфікацію своїх співробітників – секрет нашого успіху в їх постійному зростанні, в опановуванні інноваційних технологій та майстерності.

Ми використовуємо унікальне обладнання та інструменти – це дозволяє нам бути впевненими в точності діагностики та якості виконання будь-якої сервісної операції.

Ми володіємо вичерпною інформацією про всі нововведення виробника – ми завжди знаходимося на on-line зв’язку з фахівцями заводу-виробника і можемо безпосередньо отримати консультацію по кожному індивідуальному випадку.

Сервісне обслуговування неперевершеної якості

Результат такого ставлення до справи – сервісне обслуговування неперевершеної якості. Ми пишаємося цим досягненням і раді запропонувати його Вам.

Записатися на сервіс і детально ознайомитися з послугами нашого салону, Ви можете зателефонувавши нам за телефоном.