Chrysler сервіс у Львові

СТО «Ваш Атосервіс» гарантує якісне обслуговування автомобілів всіх марок і конфігурацій незалежно від країни-виробника, Chrysler сервіс автомобіля у Львовіале пріоритетним для себе визначає технічне обслуговування автомобілів марки «Сhrysler». Для власників автомобілів даної марки крім стандартних послуг з ремонту, діагностиці, шиномонтажу, балансування, фарбування та миття, автосервіс пропонує послуги по реалізації оригінальних фірмових запчастин за прийнятними цінами.

Вид робіт

СТО «Ваш Атосервіс» пропонує заміну масла, заправку кондиціонера, кузовний ремонт, фарбування кузова, ремонт автокондиціонерів, ремонт акпп, ремонт вихлопних систем, ремонт двигуна, ремонт підвіски, ремонт електронних систем управління автомобіля, ремонт електрообладнання.

Переваги нашого сервісу

Автомобілі марки Хріслер символізують престиж, міць, якість, дизайн і високі технології. Їх люблять, ними пишаються, про них мріють найуспішніші і динамічні люди.

Кожен такий автомобіль – особистість. Кожен вимагає уваги та індивідуального підходу … Не тільки в експлуатації, але і в обслуговуванні.

Персонал офіційних сервісних станцій знає і розуміє автомобілі Хріслер, як ніхто інший. Тож не дивно, що технічні фахівці і власники згодом стають однодумцями. Їх об’єднує любов до своїх автомобілів і вимогливе ставлення до їх обслуговування.

Chrysler сервісПринцип роботи компанії

Принципи нашої роботи – високопрофесійні фахівці, вичерпна технічна інформація і унікальне обладнання.

Ми постійно підвищуємо кваліфікацію своїх співробітників – секрет нашого успіху в їх постійному зростанні, в оволодінні інноваційними технологіями та передачі майстерності.

Ми використовуємо унікальне обладнання та інструменти – це дозволяє нам бути впевненими в точності діагностики та якість виконання будь-якої сервісної операції.

Ми володіємо вичерпною інформацією про всі нововведення виробника – ми завжди знаходимося на on-line зв’язку з фахівцями заводу-виготовлювача і можемо безпосередньо отримати консультацію по кожному індивідуальному випадку.

Сервісне обслуговування неперевершеного якості

Результат такого ставлення до справи – сервісне обслуговування неперевершеного якості. Ми пишаємося цим досягненням і раді запропонувати його Вам.

Записатися на сервіс і детально ознайомитися з послугами нашого салону, Ви можете зателефонувавши нам по телефону.