Заміна кульової опори у Львові

Кульова опора – один з ключових елементів передньої підвіски всіх сучасних автомобілів. У свою чергу на цю деталь Заміна кульової опори автомобілядоводиться основне навантаження при будь-яких нерівностях дороги, ямах і вибоїнах, тому за її станом потрібно стежити з особливою ретельністю. Задовільний стан кульової опори, вкрай важливо для безпечного управління автомобілем. При зносі кульового шарніра, він може випаде з посадкового місця, тим самим одне з коліс Вашого автомобіля перестане слухатися рульового управління і зможе зайняти будь-яке положення. Це вкрай небезпечно, особливо коли випадіння кульової опори відбувається на великій швидкості. Вітчизняні автомобілі більше інших схильні до цього недугу, тому за станом кульових опор російських марок автомобілів слід набдюдается з особливою ретельністю.

Заміна кульової у Львові

Як же визначити, що з підвіскою ваша автомобіля щось не так? Одним з головних ознак можна вважати стукіт в одному з передніх коліс, при їзді по нерівностях дороги. При появі цього симптому, майже напевно це буде стукати кульова опора.

Деякі типи підвісок мають дві кульові опори на кождого переднє колесо – верхню і нижню. І при заміні верхньої кульової опори варто поміняти нижню і навпаки. Адже якщо на підвіску виявлялося вплив вивело з ладу одну з опор, швидше за все і друга, навіть якщо люфт незначний, чи ні стуку, була схильна до негативного інтенсивного впливу. А так як стан цих деталей прямо пропорційно Вашому безпечного водіння, не варто економити на цьому видатковому елементі.

Чому важливо міняти такі елементи підвіски у професіоналів? Тому що недосвідчений слюсар при знятті і установці може зробити ряд помилок, які в подальшому будуть коштувати повторного ремонту.

Заміна кульового шарніра

Майстри “Ваш Автосервіс” сервісу завжди використовують спеціальні знімачі для заміни всіх запчастин. Якщо автосервісі не Заміна кульової опори автоналаштовує необхідним інструментом, то механіку доведеться “вибивати” кульову, і при цьому він може пошкодити інші елементи підвіски, наприклад кермові наконечники або гальмівні шланги.

Наші фахівці знають тонкощі заміни на різних моделях автомобілів. Найчастіше недосвідчені автослюсарі плутають верхні і нижні, а також ліві та праві опори, через що колеса автомобіля встановлюються неправильно.

ми завжди перевіряємо кути розвалу-сходження автомобіля після заміни. Так як неможливо замінити цю деталь без зміщення (нехай навіть і мінімального) осі колеса, то вкрай важливо виміряти нові кути установки коліс. Якщо цього не зробити, велика ймовірність того, що буде зношуватися гума, або авто буде “тягнути” в сторону.

Якщо у Вас встановлені обслуговуються опори, ми завжди правильно заповнимо їх мастилом. Вкрай важливо заповнювати пильовик опори мастилом необхідної марки і в достатній кількості.

У Львові “Ваш Автосервіс” ми проводимо весь спектр ремонтних робіт по підвісці, в тому числі і по заміні верхніх і нижніх кульових опор. Для Вашої зручності у нас відкритий магазин з величезним вибором автозапчастин в наявності та на замовлення, для будь-яких марок і моделей автомобілів. Наші фахівці проведуть будь-які роботи з німецькою якістю, адже вони постійно підвищують свою кваліфікацію в навчальних центрах у Львові. Ви завжди можете бути впевнені, що відремонтуєте Ваш автомобіль в “Ваш ценам” за мінімальну ціну і з мксімальним якістю і комфортом.