Встановлення ксенону та біксенону

встановлення ксенонуДавно відомо, що ксенон забезпечує кращу, порівняно з галогеном, видимість в темну пору доби, адже світловіддача від ксенонової лампи більш ніж в 2 рази вище, ніж від середньої 55 ватної галогенової лампи, а споживана при цьому потужність у ксенону всього 35 ват проти 55 ват, споживаних галогенової лампою.

Ксенон має більш ширший світловий спектр, що поліпшує видимість таких зон як узбіччя, дорожні знаки, раптові перешкоди, а також істотно збільшує видимість пішоходів, що в кілька разів підвищує як Вашу безпеку, так і безпеку оточуючих.

Фахівці нашого Автосервісу СТО допоможуть Вам підібрати потрібний набір ксенонових лапм згідно ваших бажань. Довірте встановлення ксенону або біксенону професіоналам своєї справи, не займайтесь самовільним встановленням, адже це може призвести до поломки окремих деталей авто, а в слід за цим і фінансових затрат.

В наявності широкий асортимент вибору від світових виробників ксенонових ламп за помірними цінами.

Для того, щоб Вам було легше визначитись з тепмературною гаммою ксенонових лапм, наводимо приклади існуючого на сьогоднішній день кольору.