Встановлення ксенону та біксенону

встановлення ксенонуДавно відомо, що ксенон забезпечує кращу, порівняно з галогеном, видимість в темну пору доби, адже світловіддача від ксенонової лампи більш ніж в 2 рази вище, ніж від середньої 55 ватної галогенової лампи, а споживана при цьому потужність у ксенону всього 35 ват проти 55 ват, споживаних галогенової лампою.

Ксенон має більш ширший світловий спектр, що поліпшує видимість таких зон як узбіччя, дорожні знаки, раптові перешкоди, а також істотно збільшує видимість пішоходів, що в кілька разів підвищує як Вашу безпеку, так і безпеку оточуючих.

Фахівці нашого Автосервісу допоможуть Вам підібрати потрібний набір ксенонових лапм згідно з вашими бажаннями. Довірте встановлення ксенону або біксенону професіоналам своєї справи, не займайтесь самовільним встановленням, адже це може призвести до поломки окремих деталей авто, а в слід за цим і фінансових затрат.

В наявності широкий асортимент вибору від світових виробників ксенонових ламп за помірними цінами.

Для того, щоб Вам було легше визначитись з температурною гаммою ксенонових лапм, наводимо приклади існуючого на сьогоднішній день кольору.