Ремонт варіатора у Львові

Наша компанія пропонує послуги ремонту воротарів для автомобілів різних марок: Audi, Nissan, Honda і ін. Спектр послуг Ремонт варіатора автовключає діагностику, розбір і складання списку необхідних робіт, а також, при необхідності, установка нових запчастин і фінальна збірка варіатора. Всі роботи будуть узгоджені з вами до початку їх проведення. Після закінчення робіт ми проведемо детальну комп’ютерну діагностику автомобіля і надамо вам гарантію якості.

“Ваш Автосервіс” – досить складна область автомеханіки, яка вимагає від фахівця високого рівня знання нових технологій і матеріалів, а також досвіду роботи в інноваційному підході до трансмісії. Суть в тому, що ремонт воротарів значно відрізняється від стандартних робіт по ремонту АКПП, що обумовлює необхідність глибоких знань різних областей автомобільної електроніки. Наші фахівці мають у своєму розпорядженні усіма необхідними знаннями та вміннями, тому ми гарантуємо ремонт вищої якості для всіх моделей авто, з якими ми працюємо.

Коли необхідний ремонт CVT?

Що таке варіатор? Приводом для заміни варіатора може стати знос його основних вузлів через використання неякісного Ремонт варіаторамасла або при надмірно агресивному стилі водіння. Фахівці відзначають, що CVT дуже нестійкий до тривалої роботи на максимальній потужності двигуна і супутнім різким гальмуванням. При перегрів деталі швидко зношуються. Важливо пам’ятати, що середній експлуатаційний ресурс агрегату становить 150-200 тисяч км пробігу. Після цього ремонт варіатора не завжди можливий: в деяких випадках його доводиться міняти на новий.

Ось кілька приводів звернутися за діагностикою в «Ваш Автосервіс»:

  • При русі на постійній швидкості спостерігаються нехарактерні вібрації і шуми невідомої природи;
  • Обороти тахометра стають плаваючими;
  • Варіатор відмовляється працювати в деяких режимах;
  • Спостерігається пробуксовка з переходом авто в аварійним режим при перемиканні передач.

Етапи роботи

Ремонт CVT в «Ваш Автосервіс» у Львові включає наступні етапи:

  • Проведення комплексної діагностики (послуга безкоштовна, якщо ви замовляєте ремонт у нас);
  • Демонтаж трансмісії;
  • Розбирання, ретельний аналіз зношеності комплектуючих і дефектовка;
  • Заміна вийшли з ладу комплектуючих;
  • Монтаж CVT на автомобіль;
  • Обкатка, налагодження та регулювання варіатора.

Зателефонуйте за вказаними на сайті телефонами і замовте ремонт варіатора за вигідною ціною! Не тягніть із зверненням до професіоналів: це допоможе зберегти кошти і гарантує безпечну експлуатацію вашому авто. Ми готові взятися за ремонт воротарів до будь-яких марок автомобілів і маємо в своєму розпорядженні оригінальними комплектуючими від виробників!