Ремонт подушок безпеки автомобіля у Львові

Сучасні моделі транспортних засобів були спроектовані таким чином, що дозволяє забезпечити безпеку водія і пасажирів Ремонт подушок безопастности автомобилянавіть при досить сильно дорожньо-транспортній пригоді. Необхідно відзначити, що в разі, якщо ваш автомобіль потрапив в ДТП, то в процесі подальших відновлювальних робіт може знадобитися і ремонт подушок безпеки. Слід сказати про те, що спрацювати подушки безпеки можуть навіть при незначному подію. Це пояснюється тим, що автомобільні концерни, при проектуванні авто, на перше місце ставлять, перш за все, безпека людей, що знаходяться в транспортному засобі.

Блок управління Airbag

Блок управління Airbag – це пристрій, визнане забезпечити безпеку водія і пасажира при зіткненні. Зіткненням для машини може бути як аварія, так і наїзд на перешкоду. Сигналом для спрацьовування подушок безпеки служить імпульс від датчиків удару. Датчик удару являє собою інерційний замикач. Датчик удару є багаторазовим і після зіткнення найчастіше залишається повністю справним.

На спрацьовування подушок безпеки впливає швидкість автомобіля при зіткненні, характер і кут зіткнення. Іноді для спрацьовування подушок безпеки досить сильного удару в бік або дах, причому не обов’язково під час руху автомобіля.

Після аварії в блок пам’яті Airbag записується інформація про зіткнення – Crash Data. Світиться значок з написом Airbag – пряме показання до заміни несправного блоку управління на новий. Crash Data не стирається стандартними засобами діагностики і вимагає установки нового блоку управління Аirbag. Новий блок можна поміняти у офіційних дилерів, причому варто це чималих грошей. У зв’язку з дорожнечею заміни блоку, багато автовласників відсувають ремонт Airbag на другий Ремонт подушок безопастности автоплан, а іноді навіть продають автомобіль щоб не обтяжувати себе зайвими турботами.

Ми пропонуємо вам якісний ремонт Airbag. Наші фахівці виконають ремонт блоку управління подушок безпеки, повністю видалять з нього інформацію про зіткнення і відновлять старий блок Аirbag. Ми відновлюємо блок управління Аirbag за допомогою технології, що дозволяє прати помилки безпосередньо з пам’яті блоку.

Ви можете самі витягти блок управління з автомобіля і привезти його в наш автосервіс. Ми в найкоротші терміни виконаємо:

– ремонт і відновлення блоку управління Airbag на автомобілях будь-якого виробника;

– відновлення працездатності системи після зіткнення.

Інші послуги та вартість ремонту блоку управління на ваш автомобіль ви можете дізнатися у наших фахівців.

Особливості ремонту

Подушкам безпеки, як, втім, і будь-якого іншого технічному вузлу транспортного засобу, потрібно періодичне Ремонт подушок безопастностиобслуговування. Тільки в тому випадку, якщо всі елементи системи будуть знаходитися в робочому стані, можна говорити про максимальну ступінь захисту водія і пасажирів у разі аварії. Про проблеми в системі безпеки повинна говорити спеціальна лампочка на передній панелі або бортовий комп’ютер. Якщо горить індикатор несправності, то необхідно звернутися в спеціальний сервісний центр, де буде проведено ремонт подушок безпеки автомобіля. На станції технічного обслуговування, фахівцями буде проведена діагностика системи, а після усунені всі наявні недоліки.

Варто сказати, що може знадобитися не тільки ремонт спрацювали подушок. Справа в тому, що дана система може ламатися і з інших причин. Наприклад, досить поширеною є сильне нагрівання під впливом сонячних променів. Якщо ж все-таки говорити про ремонт спрацювали подушок, то зовсім з ними також може знадобитися і ремонт AIRBAG, торпеди і рульового колеса.

До всього іншого, даний вид ремонтно-відновлювальних робіт включає в себе виконання настройки «мізків» системи. З цією метою виконується підключення комп’ютера і проводиться «перепрошивка» всієї системи, з новими елементами і вузлами, які були встановлені. Після того як була проведена заміна подушок безпеки, а також виконання настройки системи управління, необхідно також приділити увагу і станом керма. Залежно від того які були пошкодження, здійснюється або повна, або часткова заміна. Варто зазначити, що виконання робіт, які були описані, націлене на те, щоб забезпечити повинні рівень захисту людей, які знаходяться в салоні транспортного засобу.

Ремонт подушок у Львові

У тому випадку якщо необхідно відремонтувати подушки безпеки у Львові, рекомендується звертатися до перевірених фахівців, які мають великий досвід роботи. Одними з таких є майстри, що працюють в нашій компанії. Вартість ремонту подушок безпеки транспортного засобу є цілком прийнятною. При необхідності, ми можемо надати консультацію з усіх цікавлять клієнта.