Механічна коробка передач у сучасному світі є однією з найпопулярніших серед ремонт коробки передач МКПП автосервіс сто львів
власників авто, хоч і вважається дещо застарілою. У будь-якому випадку багато хто довіряє саме механічним коробкам передач, оскільки вважають найбільш надійними в експлуатації. Як ви знаєте, трансмісія автомобіля призначена для передачі крутного моменту від самого двигуна до всіх ведучих коліс. Складовими частинами всієї трансмісії є приводні вали, коробка передач і зчеплення. Коробка передач контролює передачу і перерозподіл потужності, і крутний момент, направляючи його від двигуна до приводних валів коліс.

При виявленні несправностей досить складного характеру потрібен капітальний ремонт пристрою, хоча іноді необхідна елементарна промивка або очистка радіатора. Внаслідок великого навантаження на коробку передач, система виходить з ладу. Причинами несправності може бути природний знос або несвоєчасне техобслуговування, а також рух на тій передачі, яка абсолютно не відповідає швидкісному режиму, пробуксовка автомобіля в багні або на снігу, несвоєчасна заміна мастила і багато іншого.


Ознаками відхилень від правильної роботи коробки передач можна вважати:

  • сторонні шуми при перемиканні передач;
  • шум і скрегіт під час руху автомобіля;
  • застосування значної сили при перемиканні передач;
  • відмова від роботи в корках.


У разі виявлення будь-якого з вище перелічених відхилень, НЕГАЙНО звертайтесь за допомогою до наших висококваліфікованих спеціалістів. В залежності від знайденої проблеми вартість ремонту КПП може бути як не значною, так і досить вагомою.

Фахівці нашого автосервісу рекомендують проводити планову діагностику КПП як мінімум 2 рази на рік.

Цим Ви зможете запобігти раптовій появі проблеми, а також дорогому ремонту, до якого може призвести незначна проблема.

Якщо все ж ремонт коробки передач необхідний, досвідчені фахівці нашого автосервісу зможуть якісно вирішити всі проблеми зв’язані з несправністю. Не залежно від того, складний ремонт, або ж просто заміна певного елемента.

Ми наполегливо рекомендуємо скористатися евакуатором в тому випадку, якщо при русі з КПП прослуховуються сторонні звуки або відчувається підклинювання. У разі поганого включення передач, "вискакування", або відсутності деяких передач, допускається доставка автомобіля "своїм ходом".


Дивіться також  у цьому розділі:

ремонт фіат fiat львів автосервіс сто     ремонт альфа ромео alfa romeo львів автосервіс сто     ремонт лянча lancia львів автосервіс сто     ремонт пежо peugeot львів автосервіс сто     ремон рено renault львів автосервіс сто     ремонт сітроен citroen львів автосервіс сто     ремонт нісан nissan львів автосервіс сто      ремонт фольксваген volkswagen львів автосервіс сто     ремонт опель opel львів автосервіс сто    ремонт шевроле chevrolet львів автосервіс сто     ремонт деу daewoo львів автосервіс сто     ремонт лада lada львів автосервіс сто