Ремонт МКПП у Львові

Проведемо повну діагностику, замінимо масло, відремонтуємо будь-які види механічних коробок передач. Подбаймо, щоб Ремонт МКПП автомобіляМКПП вашого автомобіля працювала справно і служила довше.

Незважаючи на величезну популярність і зручність автоматичних трансмісій, у механічних коробок і раніше багато прихильників. Якщо запитати такого автолюбителя, в чому перевага «механіки», серед причин він вкаже більшу надійність і довговічність, витривалість, дешевший ремонт і більш просте обслуговування. Але, при всій невибагливості механічної коробки, вона, як і автоматична, вимагає своєчасного догляду – періодичної заміни масла і своєчасної заміни зношених деталей.

Причинами проблем з МКПП може бути знос деталей від часу, агресивний стиль водіння з різким перемиканням передач, механічне пошкодження коробки при ударах об каміння або інші перешкоди.

Про те, що з механічною коробкою щось не в порядку, кажуть характерні і вельми помітні ознаки:

Шум коробки в нейтральному положенні важеля і виття при русі автомобіля. Можливі причини: низький рівень масла в коробці, знос підшипників валів або деталей диференціала.

Ремонт МКПП автоПогано включаються передачі, чути хрускіт при перемиканні. Причина: знос синхронізаторів.

Мимовільне вимикання передачі, швидкість «вибиває». Можливі причини: знос штока або вилки перемикання передач, знос підшипника проміжного вала, заїдання троса приводу, зсув коробки з-за зносу подушки, ослаблення болтів кріплення корпусу коробки.

Підтікання масла з КПП. Можливі причини: знос сальника приводного вала, пошкодження пильовика внутрішнього ШРУСа, нещільне прилягання піддона коробки.

При виявленні будь-якого з перерахованих ознак несправності МКПП якомога швидше зверніться в автосервіс. Робота коробки в умовах нестачі масла і зі зношеними деталями веде до нових проблем, прискореного зносу і поломок інших елементів трансмісії. Тому чим раніше буде виявлена, продіагностувати і усунена проблема, тим дешевше обійдеться ремонт і тим довше прослужить вам коробка.

Порядок робіт по ремонту механічної коробки передач:

  • Встановлення причин поломки
  • Демонтаж МКПП
  • Розбирання МКПП і дефектовка деталей
  • Визначення вартості запчастин, узгодження вартості
  • Заміна пошкоджених деталей
  • Монтаж МКПП
  • Перевірка і тестування МКПП після установки

Приїжджайте до нас і Ви залишитеся задоволені нашим ремонтом!