Ремонт компресорів у Львові

Безмасляні компресори – пристрої, здатні працювати інтенсивно з мінімальним тертям. Завдяки спеціальним матеріалам з Ремонт компресорів автомобілянизьким коефіцієнтом тертя, з яких виготовляються рухливі частини, масло не потрібно. Відповідно, зміст такої машини дешевше, а віддача від неї більше.

Як і будь-яка інша техніка, даний різновид компресорного устаткування вимагає періодичного огляду в сервісі, щоб попередити його вихід з ладу. Але також може знадобитися ремонт. Це завдання не складне і не витратне, якщо робити ремонт компресорів у Львові в авторизованої майстерні.

Де зробити ремонт якісно, ​​швидко і недорого?

СТО “Ваш Автосервіс” – це сучасна майстерня, що надає широкий спектр послуг по ремонту, діагностиці, підбору запасних частин і багатьох інших в максимально стислі терміни.

Наші фахівці швидко реагують на виклик і оперативно приїжджають на вашу ділянку з усім необхідним обладнанням для діагностики на виїзді. Тому якщо ваш компресор зламався в розпал робочого дня, бригада працівників прибуде на об’єкт. Також огляд і ремонтні роботи виконуються і в нашій майстерні.

Наші інженери та слюсарі – працівники високої кваліфікації та з великим досвідом роботи з компресорним обладнанням різних марок, видів і моделей. Тому сумніватися в якості ремонту не доведеться. До того ж вони проходять щоквартальне навчання.

Звертайтеся до нас за вказаними номерами телефону або надсилайте заявку через сайт. Найближчим часом наші Ремонт компресорів авто у Львовіпрацівники прибудуть на ваш об’єкт і швидко повернуть компресор в роботу.

Наявність стисненого повітря – одне з найважливіших вимог сучасного виробництва. Це стосується як промислових підприємств, так і невеликих виробництв, сервісів і навіть власних гаражів. Без справно робочого компресора будівельне виробництво або ремонт автомобіля на сьогодні неможливе, навіть підкачка його коліс. Без пневматичного інструменту стає справжньою проблемою обслуговування виробничих приміщень, будівництво і ремонт. Ремонт компресорів – популярна послуга, оскільки ці пристрої працюють майже завжди в постійному режимі, а їх конструкція має на увазі постійне грамотне обслуговування. СТО “Ваш Автосервіс” займаються ремонтом і обслуговуванням компресорів постійно.

Накопичений нами досвід підказує, що найчастіше ці апарати демонструють певні ознаки несправностей:

  • Високі показники тиску повітря – причиною може бути несправність датчиків, манометра, впускних клапанів, електромеханічних реле;
  • Високий струм – несправності керуючої апаратури, проводки, електродвигуна.
  • Можливе перевантаження пристрою через несправності головки та засмічення сепаратора;
  • Компресор не працює – комплекс проблем від несправності мотора або пускача до поломок у голівці та відсутності контакту в проводці;
  • Високий пусковий струм – комплексна проблема, причина може знаходитися в електрообладнанні, гідроциліндрі, клапанах, моторі;
  • Перевантаження вентилятора – несправності термореле, забруднення радіатора.

Всі перераховані несправності вимагають попередньої діагностики пристрою і застосування професійних методів ремонту.

Ремонт компресорів у Львові кваліфікованими фахівцями пропонує СТО “Ваш Автосервіс”. Ми забезпечуємо високу якість послуги: повна діагностика компресора, виявлення несправностей і роз’яснення замовнику порядку ремонту, усунення поломок та обслуговування компресорів будь-якої потужності, надання гарантій на результати ремонту та звіт про роботу з розкриттям вартості робіт.

Для отримання безкоштовної консультації фахівців зв’яжіться з нашим диспетчером за телефоном, узгодьте час проведення робіт і назвіть параметри вашого пристрою.