Ремонт блоку ABS у Львові

На сьогодні однією з найвідповідальніших авторемонтних процедур є ремонт ABS або антиблокувальної системи автомобіля.

Блок ABS – кілька слів про принцип її роботи, конструкції та історію створення

Перші ABS з’явилися в 70-х роках минулого століття, як плід праць багатьох вчених і інженерів з підвищення безпеки водіння транспортних засобів. Першим легковим масовим автомобілем, зі встановленою на його борту ABS, став Мерседес-Бенц 450 SEL (правда, слід зазначити, що це була антиблокувальна система вже другого покоління), і відбулося це в 1978 році! Отже, і традиції і досвід ремонту ABS також налічують вже не одне десятиліття.

Що стосується конструктивної будови ABS, то його елементами є:

  • Гідравлічний блок;
  • Датчики швидкості коліс;
  • Електронний блок управління.

Система включається в роботу автоматично при працюючому запалюванні і досягненні транспортним засобом певної швидкості руху. Електромагнітна індукція допомагає колісним датчикам визначати початок блокування коліс, внаслідок втрати їх зчеплення з дорожнім полотном.

Імпульси від датчиків надходять в електронний блок, який після миттєвої обробки віддає команду гідравліки, яка моментально зменшує тиск в гальмівній системі і зменшує гальмівний момент на колеса. Дана методика допомагає запобігти такому небезпечне явищу, як блокування коліс машини, що супроводжується, в більшості випадків, некерованим занесенням і ДТП!

Вартість ремонту блоку ABS авто

Послуга Ціна
Ремонт блоку ABS від 700 грн.

Діагностика блоку ABS – тривожні симптоми

Найпідступніше в ремонті ABS – це те, що несправність системи може не проявити себе до першого різкого гальмування на слизькій дорозі. Дещо рятують ситуацію автомобілі з бортовими комп’ютерами, на яких час від часу може висвітлюватися значок ABS, свідчить про якісь порушення в роботі системи. Також регулярна діагностика автомобіля може попередити і запобігти поломці ABS.

Найголовнішим і тривожним симптомом для автовласника повинна стати не згасаюча протягом 5-6 секунд після включення запалення лампочка ABS. Також водій повинен насторожитися і записатися на ремонт ABS своєї машини, якщо ця лампочка загоряється під час руху і гальмування. Зрозуміло, «перевірка в бою», тобто відмова системи під час гальмування – це взагалі привід перервати експлуатацію машину до усунення поломки.

Причинами поломки системи і ремонту ABS можуть стати такі обставини:

  • Несправність генератора чи проводки може елементарно відключити живлення системи;
  • Фарбування машини з подальшим її сушінням в камері без демонтажу електронного блоку управління ABS чревата його серйозною поломкою і ремонтом всієї ABS;
  • Несумлінне обслуговування гальмівної системи автомобіля (зокрема, змінювати гальмівну рідину слід при розрядженій батареї гідравлічного блоку);
  • Люфт підшипників маточин може зірвати роботу всієї системи і зажадати ремонт ABS – звертайте увагу на стан Вашої підвіски!

Чому за ремонтом або заміною ABS краще звернутись до нас

Наші кваліфіковані майстри і сучасне обладнання автосервісу допоможуть швидко встановити та усунути причину поломки ABS авто у Львові!