Корекція спідометра (Скрутити пробіг) у Львові

Скрутити пробіг авто тільки на перший погляд здається простим завданням. Насправді – це складний процес, що вимагає Корекція спідометра (Скрутити пробіг) автовисокої кваліфікації, технічних знань і застосування спеціалізованого устаткування для роботи з одометром і суміжними з ним електронними блоками управління. Спроба самостійного втручання в спідометр і електроніку машини може закінчитися сумно – і вам доведеться викласти значно більшу суму на наступний ремонт автомобіля.

Фахівці компанії “Ваш Автосервіс” якісно, ​​недорого і швидко виконають коригування показників спідометра вашого автомобіля, відповідно до побажань замовника. Професіоналізм, великий досвід профільної роботи і кращі ціни у Львові на послугу – наші переваги.

Як виконується коригування пробігу?

Коригування пробігу, в залежності від марки і моделі автомобіля, наші фахівці виконують декількома способами:

  • Без демонтажу панелі приладів, за допомогою діагностичного обладнання, підключеного до сервісного роз’єму OBD II.
  • Шляхом зняття приладової панелі і підключення до неї спеціального обладнання через BDM роз’єм.
  • Шляхом повного розбору приладової панелі з перепрошивкой пам’яті EEPROM.

Для коригування показників електронного одометра необхідно змінити інформацію в декількох електронних блоках управління. Скручування пробігу тільки на приладовій панелі, може привести до подальшого повернення старих показань. Тому завдання краще довірити фахівцям нашої компанії у Львові. Скільки часу займає процедура? Це залежить від марки, моделі машини і способу, яким потрібно скористатися. У будь-якому випадку, різниця в часі невелика, і коригування пробігу займає від кількох хвилин до години.

Корекція спідометра (Скрутити пробіг)Навіщо необхідна скручування показань спідометра?

Причин, за якими потрібно скрутити пробіг одометра, кілька:

  • Підготовка машини до продажу.
  • Установка нового двигуна
  • Монтаж коліс нестандартного розміру
  • заміна спідометра

Проходження ТО

Скручування пробігу – серйозна і складна процедура, але не для професіоналів. Майстри “Ваш Автосервіс” у Львові виконають роботу швидко, якісно і недорого. Працюємо з усіма марками і моделями авто. Фахівці гарантують безперебійну роботу всіх електронних блоків після перепрограмування. Уточнити умови і ціни роботи, замовити послугу можна по телефону.