Seat IBeКомпанія Seat планує в найближчому майбутньому запустити у виробництво електрокар, створений за мотивами концепт-кара IBe, світова прем'єра якого відбулася на моторшоу в Женеві. Випуск такого автомобіля стане частиною програми з розвитку в Іспанії екологічно чистого транспорту, проте точні терміни появи товарного IBe на конвейєрі поки що не відомі. Про це повідомляє британське видання Autocar з посиланням на власні джерела в "Сеаті".

Прототип Seat IBe, побудований на базі моделі Ibiza, оснащений електромотором потужністю 68 кінські сили, який живиться від комплекту літій-іонних акумуляторів, розташованих в задній частині автомобіля. Варто відзначити, що така віддача двигуна досягається тільки при рівномірному русі машини для збільшення дистанції пробігу, а у випадку необхідність потужність може збільшитися до 102 кінських сил. Запас ходу концепт-кара становить 130 кілометрів.

За даними компанії Seat, з нуля до 50 кілометрів на годину IBe здатний розігнатися за 3,4 секунди, а до ста кілометрів на годину – за 9,4 секунди. Максимальна швидкість - 160 кілометрів на годину.

Як відзначили джерела Autocar в Seat, крім електрокара виробник також готує бензин-електричний гібридний автомобіль, батареї в силовій установці якого можна буде заряджати від звичайної домашньої розетки. Очікується, що в серії така машина з'явиться у 2014 році.

ремонт фіат fiat львів автосервіс сто     ремонт альфа ромео alfa romeo львів автосервіс сто     ремонт лянча lancia львів автосервіс сто     ремонт пежо peugeot львів автосервіс сто     ремон рено renault львів автосервіс сто     ремонт сітроен citroen львів автосервіс сто     ремонт нісан nissan львів автосервіс сто      ремонт фольксваген volkswagen львів автосервіс сто     ремонт опель opel львів автосервіс сто    ремонт шевроле chevrolet львів автосервіс сто     ремонт деу daewoo львів автосервіс сто     ремонт лада lada львів автосервіс сто